wtorek, 11 października 2016

Nie możesz schudnąć - może pora na badania?

Pewnie nie raz zastanawialiście się dlaczego jedni są całe życie szczupli mimo, że zjadają co drugi dzień pizze na kolację i nie odmawiają żadnym łakociom, podczas gdy sami macie wrażenie, że tyjecie już od patrzenia na ciastka? Za to wszystko odpowiadają nasze geny. Tak wiem, nie odkrywam tym stwierdzeniem Ameryki, ale Wy możecie ją odkryć korzystając z badań profili genetycznych jakie w swojej proponuje ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka. Wprowadzili oni do oferty tzw. profile genetyczne “GENOdiagDIETA”, w skład których wchodzi kilkanaście badań różnych grup genów. Dodatkowo pogrupowali badania w 3 pakiety:

  • Pakiet I obejmuje badanie genów wpływających na to, jak nasz organizm metabolizuje tłuszcze i węglowodany,
  • Pakiet II to badania genów odpowiedzialnych za przyswajanie glutenu, laktozy oraz używek takich jak kofeina, alkohol, sól,
  • Pakiet III - sposoby radzenia sobie organizmu z usuwaniem wolnych rodników oraz czy prawidłowo metabolizuje witaminy i mikroelementy.


 
Dzięki wykonanemu profilowi łatwo możecie dobrać najbardziej optymalną dla siebie dietę, dowiedzieć się co jest korzystne dla organizmu, a na co należy uważać.

Badania może wykonać każdy, jednak na pewno powinny zainteresować się nimi osoby, które mają nawracające dolegliwości związane z trawieniem, metabolizmem, niepowodzeniami w odchudzaniu.

Polecam je także wszystkim "od zawsze szczupłym" i zdrowym, ponieważ często dzieje się tak, że skłonności do tycia ujawniają się z wiekiem, lub np. podczas ciąży. Więc jeśli chcecie uniknąć oponki po 30, albo problemów z nadwagą po ciąży te badania są także dla Was.

Fajne jest to, że po wykonaniu badania nie dostaniecie standardowej tabeli z wynikiem ilościowym tylko cała „książka” z opisem własnego typu nutrigenetycznego i wskazań co do diety.

Pełny profil genetyczny składa się z trzech pakietów tematycznych w sumarycznej cenie ponad 2000 zł. Jednak w ramach kampanii "Żyj zdrowo - bądź świadomy" prowadzonej przez Diagnostykę od 19 września możecie pobrać bon na pojedyncze badanie, np badanie genu otyłości w cenie 99 zł.

Promocją cenową objęte są również wszystkie badania z Pakietu I (FTO, FABP2, PPARγ, APOE i ADRB3), które do końca roku można wykonać w specjalnej cenie 449 zł.

Bony na badania można pobrać ze strony www.zyjzdrowo.diagnostyka.pl.
Dodatkowo oprócz zdrowia i świetnego samopoczucia jakie przyniesie Wam zmiana nawyków możecie wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody: pobyty zdrowotne w Hotelu Słoneczny Zdrój  Medical Spa & Wellness oraz konsultacje dietetyczne i indywidualne plany żywieniowe od sieci All For Body.
Patronat medialny nad akcją objął magazyn Food Forum – specjalistyczne czasopismo nt. żywienia.


www.zyjzdrowo.diagnostyka.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...