poniedziałek, 21 października 2019

Makarony świata Beata Pawlikowska

makarony świata pawlikowska

Dziś zapraszam w Was w podróż dookoła świata z makaronem i Beatą Pawlikowską. To naprawdę ciekawa pozycja książkowa dzięki której nie tylko będziecie mogli wypróbować kilkanaście oryginalnych przepisów na makaronowe dania, ale także poznacie jego historię. Dowiecie się skąd pochodzi makaron, a także poznacie ciekawostki o nim.


W książce znajdziecie ciekawe, proste i bardzo szybkie w przygotowaniu dania z makaronem w roli głównej z: Birmy, Brazylii, Chin, Filipin, Indii, Indonezji, Kambodży, Peru, Sri Lanki czy Tajlandii i kilku innych zakątków świata. Nie są to tradycyjne z tych krajów, ale inspirowane nimi i opracowane w taki sposób, byśmy znaleźli w sklepach wszystkie potrzebne do ich przygotowania produkty, a jednocześnie mogli cieszyć się nieco "egzotycznym" daniem. Przepisy są kilku składnikowe, naprawdę proste, a niektóre połączenia składników zaskakują. Bajecznie kolorowe fotografie kuszą i zachęcają do wypróbowania przepisów i próbowania nowych smaków, w czym nie przeszkadza nawet fakt, że wszystkie dania są wegetariańskie. Zdecydowanie polecam wszystkim celem poszerzenia smaków i wzbogacenia menu.


2 komentarze:

  1. Jestem naprawdę bardzo ciekawy czy państwo w sprawie przepisów zaglądacie na stronę internetową https://conaobiad.com.pl . Sam na tej stronie przebywam bardzo dużo mojego wolnego czasu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja często jadam bardzo dobre obiady w polskich restauracjach.Każdy by chciał takie obiady jeść.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...