czwartek, 23 kwietnia 2015

Figlowanie z figą - czyli testowanie żołądkowej gorzkiej

W ramach kampanii Streetcom przypadło mi w udziale testowanie "żołądkowej gorzkiej z figą". Paczka ambasadora jak zwykle pięknie zapakowana, a jej zawartość imponująca 0,5 l żołądkowej dla mnie i 16 buteleczek po 100 ml dla znajomych.

ZoladkowaGorzka_SE

Radość wszystkich, którzy otrzymali ode mnie buteleczkę "do testowania" była ogromna, a wrażenia wszystkich zdecydowanie pozytywne.

Żołądkowa zaskakuje smakiem i to zaskakuje w sposób bardzo pozytywny. Osobiście spodziewałam się kolejnej wódki smakowej z chemicznym aromatem owocu, a tu miła niespodzianka wódka przypomina bardziej słodką nalewkę niż wódkę z wyraźnie wyczuwalnym aromatem figi.

Można ją serwować w formie shotów, drinków, a nawet wykorzystać do nasączenia ciasta, czy deseru. W chłodniejsze dni kieliszeczek będzie idealny na rozgrzanie, w cieplejsze można przyrządzić orzeźwiającego drinka. Mi osobiście najbardziej smakuje dobrze schłodzona z sokiem pomarańczowym i kostkami lodu.

Kupując alkohol na jakąś specjalną okazję chętnie po nią sięgnę i szczerze polecam wszystkim, którzy jeszcze nie próbowali

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...