poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Dzbanek filtrujący wodę Aquaphor - recenzja


Do zakupu dzbanka filtrującego przymierzaliśmy się z Mężem już od jakiegoś czasu, mimo, że nie jest to duży wydatek jakoś nam było nie po drodze. Dlatego ucieszyła mnie bardzo propozycja testów od firmy Aquaphor. Po tygodniu użytkowania postanowiłam podzielić się z Wami moimi wrażeniami na temat dzbanka Onyx z filtrem magnezowym.

Po pierwsze wygląd, prosty, a zarazem elegancki, idealnie wkomponował się w moją kuchnię. Ja otrzymałam biały ale dzbanki dostępne są w kilku kolorach, także na pewno dobierzecie coś dla siebie. Wykonany jest bardzo solidnie i starannie oraz wyposażony w licznik, który pozwala wymienić filtr gdy już się zużyje.

A skoro już o tym wspomniałam to do dzbanka dołączony jest filtr magnezowy, który dzięki unikalnym właściwościom materiałów filtrujących, opracowanych przez Aquaphor, zapobiega osadzaniu się kamienia oraz dba o nasze serce  i znacznie zmniejsza ilość najbardziej szkodliwych substancji znajdujących się w wodzie wodociągowej. Należą do nich: - twardość wody (kamień i żółty osad); - osad, taki jak: rdza, piasek, szlam; - chlor, chloroform i inne związki chloru organicznego; - metale ciężkie: żelazo, ołów, rtęć, miedź; - produkty ropopochodne; - fenole. Dodam, że filtry dostępne są w każdym markecie.
Samo używanie dzbanka jest dziecinnie proste, ot otwierasz klapkę nalewasz wodę i czekasz chwilkę aż się przefiltruje, zresztą wszystko możecie przeczytać w instrukcji. 
Powiem Wam, że od kiedy mam dzbanek zaczęłam bez obaw pic wodę kranową, do tej pory miałam co do tego obiekcje. Teraz filtruje napełniam szklaneczkę i piję, a przefiltrowana woda smakuje mi bardziej niż niektóre butelkowane także przyniesie to oszczędności w domowym budżecie.
Podsumowując polecam wszystkim zakup takiego dzbanka i picie smaczniejszej, zdrowszej i pozbawionej kamienia wody. Wydatek nie jest to jakiś wielki, a wygoda ogromna
 
2 komentarze:

  1. Bardzo fajny ten dzbanek. Muszę się z taki zaopatrzyć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super produkt! Świetne rozwiązanie jeśli mamy problem z twardą wodą w domu czy w pracy

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...