sobota, 1 lutego 2020

Gdzie szukać profesjonalnych urządzeń do gastronomii?

 Artykuł sponsorowany

 profesjonalne urządzenia do gastronomii

Dziś przepisu nie będzie, będzie za to słów kilka dla wszystkich, którzy gotują na większa skalę, a nie tylko w zaciszu domowej kuchni i potrzebują do tego celu profesjonalnego sprzętu. Na rynku jest kilkanaście firm oferujących urządzenia do obróbki termicznej, mechanicznej oraz urządzenia chłodnicze i mroźnicze. Ja chciałam zwrócić waszą szczególną uwagę na ofertę firmy Resto Quality. Jest to firma, działająca na naszym rynku od roku 2014, a jej dewizą jest dostarczanie produktów cechujących się dobrą jakością i atrakcyjną ceną.  

Pośród oferowanego asortymentu znajdują się urządzenia do obróbki termicznej (piece konwekcyjno parowe, piece do pizzy, opiekacze do kebaba, rożna, frytownice, grille kontaktowe, piece piekarnicze i inne), urządzenia chłodnicze, urządzenia do obróbki mechanicznej (krajalnice, miksery, wyciskarki i itp.) oraz inne niezbędne do kompleksowego wyposażenia gastronomii.


Resto Quality w trosce o zapewnienie najwyższej jakości, wszystkie oferowane produkty zanim trafią do sprzedaży są wcześniej testowane i nie ważne czy są to drobne urządzenia jak np krajalnice, obieraczki czy młynki do kawy, czy też poważniejsze maszyny jak np szafy chłodnicze, czy piece konwekcyjno parowe. 

Firma podchodzi indywidualnie do wszystkich klientów starając się, by oferowane  przez nią urządzenia były idealnie dopasowane do ich potrzeb z uwzględnieniem wielkości i rodzaju lokalu gastronomicznego. 

Dlatego jeśli jesteście właścicielami kawiarni, pizzerii, restauracji, baru czy innej gastronomii koniecznie zapoznajcie się z ofertą Resto Quality z pewnością znajdziecie tam urządzenia, które przyczynią się do rozwoju waszej działalności.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...