wtorek, 7 września 2021

List w butelce Niholas Sparks

 

List w butelce Niholas Sparks

Co zrobilibyście gdyby podczas spaceru na plaży pod Waszymi stopami znalazła się wyrzucona przez morze butelka z listem? I to wcale nie takim zwykłym listem, ale pięknym przepełnionym miłością i tęsknotą. Bohaterka "Listu w butelce" Nicholasa Sparksa (książki, którą znalazłam w księgarni internetowej Taniaksiążka.pl) ten list przeczytała i co więcej postanowiła odnaleźć i poznać,  mężczyznę który umie tak prawdziwie i mocno kochać. Odnajduje go. Okazuje się, że Garett jest wdowcem, który nie umie pogodzić się ze śmiercią żony i dlatego pisze do niej listy i wrzuca do morza. Ona Theresa to z kolei- rozwódka z dzieckiem, która nie potrafi ponownie zaufać innym. Spotykają się, a zbiegiem czasu początkowe zauroczenie zaczyna zamieniać się w coś więcej. Ale w obojgu jest tyle niepewności, strachu, że nie od razu poddają się temu co ich łączy. Co było dalej i jak zakończyła się ta historia polecam Wam sprawdzić osobiście od siebie dodam tylko, że zakończenie mocno zaskakuje i wzrusza. 

Książka dosłownie na kilka jesiennych wieczorów tak bardzo wciąga i sprawia, że czytelnik jak najszybciej chce poznać zakończenie całej historii. Jest taki moment, że robi się trochę nudno i można odnieść wrażenie, że autor na siłę wydłuża i rozciąga historię, ale potem znów akcja nabiera tempa i ciężko odłożyć książkę przed  jej zakończeniem. 

Bardzo cenię autora za to, że pokazuje nam różne oblicza miłości. Nie zawsze kończy się ona happy endem. Często bywa bardzo trudna. Ale dzięki temu możemy docenić jej piękno. Sięgając po jego książkę wiem, że nigdy się nie rozczaruję, zwłaszcza, że jest specjalistą w zaskakujących zakończeniach.

Podsumowując to bardzo romantyczna, wzruszająca, a jednocześnie dość smutna historia, która chwyta za serce z całych sił i nie pozwala o sobie całkowicie zapomnieć. Jeśli lubicie tego typu książki to sięgnijcie po nią koniecznie, a więcej książek dla kobiet znajdziecie w księgarni internetowej Taniaksiązka.pl 

 

1 komentarz:

  1. Oglądałam tylko ekranizację tej książki, ale samą książkę, również planuję przeczytać.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...