piątek, 18 lutego 2022

Niezwykła miłość Krystyna Mirek

 #współpraca

Niezwykła miłość Krystyna Mirek

Co prawda już po Walentynkach, ale książki o miłości są dobre każdego dnia, zwłaszcza jeśli mają ciekawą fabułę jak Niezwykła miłość Krystyny Mirek, która niedawno zamówiłam w księgarni internetowej Taniaksiążka.pl. Jeśli chodzi o ta autorkę to bardzo lubię jej książki dlatego, że są z życia wzięte i gwarantują przyjemną lekturę.

Czasem tak niewiele trzeba, by bez pamięci zakochać się w drugim człowieku, jedno głębokie spojrzenie, jedna rozmowa. Tak właśnie było w przypadku Hani i Bartosza. Ona ostatnie o czym myślała to poszukiwanie nowej miłości, ciągle jeszcze mocno przeżywała rozstanie z narzeczonym, który ją zdradził. Zupełnym przypadkiem wpada na Bartosza podczas pewnej imprezy. Jednak on jest zaręczony i planuje ślub. Chociaż jest to trudny związek, to Bartosz wie, że nie może teraz zostawić swojej partnerki. Pomiędzy Bartoszem i Hanią rodzi się niezwykle silne uczucie, które przyciąga jak magnes wbrew temu co podpowiada rozsądek. Oboje próbują o sobie zapomnieć i ułożyć sobie życie "tak jak powinni". Jednak coś ich ciągnie do siebie. Można by powiedzieć, że toczy się tutaj walka serca z rozumem. Co zwycięży, to musicie sprawdzić sami.

Ta książka przywraca wiarę w miłość od pierwszego wejrzenia i udowadnia, że czasem jedno przypadkowe spotkanie może zaważyć o całym naszym życiu. Do tego w piękny sposób pokazuje emocje i wątpliwości jakie towarzyszą bohaterom, którzy próbują pogodzić się z tym, że ich uczucie jest zabronione. To także opowieść o przyjaźni, o siostrzanej miłości oraz o tym, do czego może doprowadzić spełnianie wszystkich zachcianek ukochanego, jedynego dziecka.

 Dzięki bardzo realnym bohaterom oraz tkwiącemu gdzieś z tyłu głowy pytaniu czy Bartosz i Hania zdecydują się być razem wbrew całemu światu, książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Autorka zadbała, by zbyt łatwo nie udało się odgadnąć jak ta historia się zakończy.

 To idealna lektura na weekend , tak aby się zrelaksować i odstresować, a jeśli szukacie innych, bestselerów to księgarnia internetowa Taniaksiążka.pl ma ich wiele w ofercie.

2 komentarze:

  1. Książki tej autorki bardzo lubię i tę kiedyś na pewno również przeczytam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam tematykę miłosną w książka, mega mnie one wciągają i bardzo szybko się kończą.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...