czwartek, 3 lutego 2022

Dopóki będziemy kochać Katarzyna Janus

#współpraca


Katarzyna Janus to jest jedna z tych autorek, po której książki sięgam w ciemno pewna, że czeka mnie przyjemna i wciągająca lektura. Dlatego gdy tylko w księgarni internetowej Taniaksiązka.pl pojawiła się jej najnowsza powieść Dopóki będziemy kochać bez wahania ją zamówiłam.

Główną bohaterką tej historii jest czterdziestoletnia Anka, piękna dziennikarka, która wyjeżdża  w podróż służbową do uroczego włoskiego zamku Miramare. Jak się okaże ta podróż stanie się momentem przełomowym w jej życiu. Na drodze singielki, która marzy o prawdziwej miłości w krótkim czasie spotka kilku interesujących mężczyzn – Antoniego, autora poczytnych powieści, Feliksa, architekta z Paryża oraz tajemniczego Mikołaja. Wszyscy zabiegają o jej względy, jednak czy któryś zasłuży na jej miłość? Czy osoby z jej najbliższego otoczenia, redaktor naczelna zwana Zołzą, Agata, jej nietuzinkowa przyjaciółka i Mareczek – wredny kolega z redakcji, pomogą jej w podjęciu decyzji? I jaką rolę w życiu Anny odegra piękny zamek Miramare? 

Powiem Wam, że ta historia niesamowicie mnie wciągnęła i nie pozwoliła o sobie zapomnieć do ostatniej strony, a i teraz wracam myślami w jej kierunku.  Starannie dopracowana fabuła porywa czytelnika w wir zdarzeń jakie następują w życiu bohaterki. Kusi by wybrać się w podróż do malowniczych Włoch, a potem skłania do refleksji i pokazuje, że w życiu nie zawsze jest różowo, ale warto walczyć o swoje szczęście. Nie ma takich wydarzeń z których nie można się otrząsnąć i odbudować swojego świata, tylko nie można zamykać się na drugiego człowieka, który niesie pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.

Lekkie pióro autorki, ciekawi i bardzo realni bohaterowie z ich problemami oraz cała paleta emocji i wzruszeń sprawiają, że ta książka stanowi doskonałą odskocznię od problemów dnia codziennego i pozwala się na chwilę dosłownie wyłączyć.

Jestem zachwycona i z przyjemnością ją Wam polecam, a po więcej ciekawych książek dla kobiet odsyłam do księgarni internetowej Taniaksiążka.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...