środa, 21 września 2022

Wierszyki bliskościowe Katarzyna Huzar-Czub

 #współpracareklamowa

Wierszyki bliskościowe  Katarzyna Huzar-Czub

 

Dawno nie było tutaj polecajki książek dla najmłodszych, a moja córa za każdym razem gdy idziemy do paczkomatu dopytuje, czy tym razem zamówiłam jakieś książeczki dla niej. Chociaż ma całkiem pokaźną dziecięcą biblioteczkę, którą nieustannie uzupełniamy o nowe wartościowe tytuły, to wiecznie jej mało. Przyznam, że jej zainteresowanie książkami wzbudza we mnie radość i mam nadzieję, że choć po części przejmie po mnie czytelnicze zamiłowania. 

Tym razem zamówiłam jej w księgarni internetowej Taniaksiążka.pl Wierszyki Bliskościowe autorstwa Katarzyny Huzar-Czub. Ta pięknie wydana książeczka w solidnej twardej okładce skrywa w sobie cudne ilustracje i wierszyki, które skłaniają do zabawy i wspólnego czytania. Wszystkie są bardzo rytmiczne i melodyjne i nie trzeba sobie łamać języka podczas czytania. 


Znajdziecie pośród tych wierszy niedźwiedzie powitanie, małpie przytulaski, hipopotamowe gilgotki, kocie głaski czy rozbrajanie jeżyka, czyli pomysły na jeszcze więcej bliskości i sposoby na okazywanie czułości przez wspólną zabawę. Noski noski przerabialiśmy już dawno, po lekturze Zuza chce być kotem i domaga się głaskania po grzbiecie oraz drapania po brzuszku.

Nam ta książeczka bardzo się spodobała i z pewnością będziemy po nią sięgać jeszcze nie jeden raz, bo choć czułości nie szczędzimy sobie na co dzień to z przyjemnością wprowadzimy nowe sposoby jej okazywania. Dla młodszych dzieci  ta książka będzie idealna do czytania przez snem, dla trochę starszych to genialna inspiracja do wspólnych zabaw i wygłupów pełnych śmiechu, bo na dobranoc potrzebują już jednak nieco dłuższych opowieści. 

Jesienna aura nie skłania do spacerów i aktywności na zewnątrz,  coraz więcej czasu spędzamy w domach, dlatego warto zaopatrzyć się w książki i poświęcić czas na wspólne czytanie razem z najmłodszymi. Jeśli w waszej biblioteczce brakuje książek dla dzieci to zajrzyjcie do księgarni internetowej Taniaksiążka.pl na pewno znajdziecie tam wiele interesujących tytułów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...