środa, 26 kwietnia 2017

Bez cukru Katarzyna Burzyńska Sychowicz


Katarzyna Burzyńska Sychowicz - entuzjastka zdrowego stylu życia, dziennikarka i prezenterka popularnych programów telewizyjnych w swojej książce „Bez cukru #kasiuniagotuje” proponuje 67 przepisów na wypieki bez mąki oraz słodycze bez cukru i wyrzutów sumienia.


Ta książka to kolejny dowód na to, że można  jeść zdrowe i smaczne słodycze i desery pozbawione sztucznych składników, cukru i białej mąki. Jeśli nie wierzycie to sięgnijcie po nią i spróbujcie jednego z proponowanych tam dań np akie jak czekoladowej owsianki ze smażonym bananem, naleśników z batata z czekoladowym wnętrzem czy wegańskiego ciasto czekoladowe ze słonym karmelem. Czyż już same nazwy nie brzmią pysznie?

Cała książka podzielona jest na rozdziały:
  • „O rety, omlety!” – zbiór przepisów na słodkie omlety z przeróżnymi dodatkami, które możecie zjeść  na ciepło i na zimno w domu, czy zabrać ze sobą do pracy
  • „Piękne miski”  – to inspirujące przepisy na śniadania, które dostarczają energii na cały dzień i dowód na to, że owsianka wcale nie musi być nudna
  • „Na okrągło”  – to mój ulubiony rozdział zawierający oryginalne przepisy na naleśniki i placuszki
  • „Przekąski” – zbiór przepisów na małe i szybkie desery
  • „Ciasta i basta” – rozdział dla wszystkich łasuchów ;)
Jest także dodatkowy rozdział „Szczypta informacji”, w którym znajdują się wyjaśnienia związane m.in. proporcjami składników czy znaczeniem poszczególnych ikon występujących w książce.

Zdecydowanie polecam tę pozycję wszystkim, którzy chcą się odżywiać smacznie, zdrowo i nie tracić mnóstwa czasu w kuchni.

 
Za książkę dziękuję Wydawnictwu Edipresse Polska


8 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...