czwartek, 26 maja 2022

Atlas świata dla dzieci

 #artykuł sponsorowany

Jako, że Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a reklamy w telewizji zachwalają różne pomysły na prezent, warto się rozejrzeć za  jakimś ciekawym upominkiem. My naszej prawie już pięciolatce planujemy kupić hulajnogę, bo ze starej już wyrasta i spędzić z nią ten dzień tak by poczuła, że jest wyjątkowy (czytajcie bez mojego robienia zdjęć na bloga, zakupów, stania przy garnkach i wielu innych ważnych życiowych czynności). Tak sobie myślę, że najcenniejszym co możemy dać naszym pociechom jest właśnie nasz czas, który kurczy się bezlitośnie i ucieka gdzieś w codziennej pogoni i nasza uwaga oraz zrozumienie, że zagięty róg w pięknej przedszkolnej pracy faktycznie może być problemem wielkiej wagi. Dlatego u nas z pewnością królować będą lody, plac zabaw, rower i bańki mydlane.

Wracając do tematu prezentów, to poradniki prezentowe polecają głównie klocki lego, lalki oraz zabawki edukacyjne. My naszej córce często kupujemy różne książki, a teraz wypatrzyłam bardzo fajną rzecz, a mianowicie atlas świata dla dzieci. Zuzia jest jeszcze na niego za mała, bo to prezent idealny dla nieco starszych dzieci, w wieku szkolnym, ale za 2 lata pomyślę o nim.

Taki atlas będzie super pomocą w nabywaniu wiedzy przyrodniczej, ale również świetną zabawką rozwijającą wyobraźnie. Pięknie wydany w twardej okładce zabierze dzieci w najdalsze zakątki świata i podsunie mnóstwo ciekawostek. Super opcją jest personalizowana okładka z imieniem pociechy, która sprawi że nasz maluch poczuje się wyjątkowo. 

To doskonały prezent nie tylko z okazji Dnia Dziecka, ale także na imieniny, urodziny lub w nagrodę za osiągnięcia szkolne, czy z okazji pierwszej komunii. Mi bardzo się spodobał i myślę, że zachwyci także nie jedno ciekawe świata dziecko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...