poniedziałek, 12 października 2015

Relacja z targów Bakepol

Witajcie

W weekend miałam przyjemność uczestniczyć w Targach Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. Gdzie oprócz najnowszych maszyn i urządzeń oraz degustacji gotowych wyrobów i możliwości zobaczenia na żywo całych linii technologicznych można było zobaczyć pokazy m.in
„Ten ważny dzień…. Na słodko!” czyli słodkości na przyjęcia weselne, na chrzest podczas którego
Iga Sarzyńska i Marta Truskolawska przygotowywały słodkości na przyjęcie weselne i chrzest z wykorzystaniem masy cukrowej i lukru królewskiego. Ciekawe pokazy można było zobaczyć także w Strefie Mistrza Branży. Ja akurat miałam okazję uczestniczyć w pokazie zatytułowanym Zioła i infuzje. Zasady tworzenia, metody i połączenia aromatów, Piotr Chylarecki, Dawid Makurat, Deseo.
Zapraszam Was do obejrzenia krótkiej fotorelacji z targów.

 
4 komentarze:

  1. Raj ! :) Wszystko tak estetycznie dobrze wykonane :D
    http://cukiernia-karla.blog.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne zdjęcia, już od samego patrzenia na te smakołyki momentalnie zgłodniałam. Mój mąż jest cukiernikiem, ostatnio coraz częściej jeździ z szefem na różnego rodzaju targi cukiernicze, podczas których można pozyskać nowych klientów. Mąż zakupił nawet profesjonalne stoisko degustacyjne, uczestnicy targów mogą więc teraz degustować jego przepyszne wypieki.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...