poniedziałek, 6 czerwca 2022

Moje ulubione zapachy od Avon

 Współpraca barterowa z konsultantką Avon

Avon w swojej ofercie posiada kilkanaście zapachów, niektóre takie jak chociażby Persil czy Celebre są w sprzedaży od lat. W katalogach pojawiają się nieustannie nowości, niektóre lepsze niektóre mniej udane wiadomo jak to z perfumami wszystko to bardzo subiektywna kwestia gustu użytkownika. Przyznam się szczerze bardzo lubię zapachy z tej firmy ze względu na ich trwałość oraz atrakcyjne ceny.

Do moich ulubionych należy EVE TRUTH jest to łagodny kobiecy zapach, zachwycający soczystością karamboli i pięknem różowej frezji z kategorii kwiatowo-drzewnej. To Piękny, delikatny, kobiecy i zmysłowy zapach, który świetnie sprawdza się na co dzień, nieprzytłaczający, zwracający uwagę innych.  Doskonały na wiosnę i lato, do lekkich stylizacji i zwiewnych sukienek.

Kolejny zapach, do którego lubię wracać to klasyk, który jest w sprzedaży odkąd pamiętam to umieszczony w kulistym flakoniku z oszronionego szkła z motywem słońca i wyrażający energię i ciepło Incandessence. Wyróżnia go bukiet świeżych, wiosennych kwiatów. Jest niezobowiązujący i nienachalny to zapach prosty, ale uroczy.

I mój ulubieniec, zapach zdecydowanie cięższy, a jednocześnie bardzo trwały - Tomorrow. Zapach ten jest dość intensywny, owocowo kwiatowy, słodki. Mnie kojarzy się ze świętami, jest ciepły, otulający i nie duszący. Na początku wyczuwalna owocowa słodycz, z nutą gorczycy, wanilii, której w zapachu brak. Później kwiatowa eksplozja, na końcu drzewne nuty. 

Wszystkie perfumy zamówicie u konsultantki możecie także samodzielnie zarejestrować się do Avon


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...