czwartek, 20 października 2022

O wideodomofonach słów kilka

 #materiał sponsorowany

O tym jak ważne jest bezpieczeństwo oraz spokój nie muszę pisać. Kiedyś wystarczyło solidne ogrodzenie, oraz pies, który pilnował podwórka i ostrzegał o zbliżaniu się niechcianych gości. Dziś, w raz z postępem technologicznym zmienia się sposób zabezpieczenia naszych domów. Na rynku dostępne są różnorodne systemy zabezpieczeń i monitorowania. Dla tych, którzy lubią wiedzieć kto puka do ich drzwi powstało szereg rozwiązań wśród, których prym wiodą wideodomofony.  

Są to narzędzia ułatwiające użytkowanie budynku i podnoszące bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny. Producenci prześcigają się w funkcjach oferowanych przez te urządzenia, wiele z nich umożliwia np. otwieranie furtki i bramy bezpośrednio z poziomu monitora, czy aplikacji w telefonie komórkowym. Większość z nich potrafi zapisywać obraz i nagrania na karcie pamięci. 

Obsługa z aplikacji w telefonie komórkowym to niezwykle przydatna opcja, bo pozwala np gdy będziemy przebywać na wakacjach w dowolnej chwili  podejrzeć naszą posiadłość, lub zdalnie otworzyć furtkę czy bramę np gdy kurier przywiózł przesyłkę. 

Dobór urządzenia, które spełni wszystkie nasze potrzeby oraz jego konfigurację warto powierzyć specjalistom np takim jak 5Tech. Z doświadczenia wiem, że samodzielna instalacja i konfiguracja tego typu urządzeń choć pozornie prosta, często pochłania wiele czasu i niepotrzebnych nerwów, poza tym fachowcy są na bieżąco z nowinkami technologicznymi i posiadają to czego zwykłym użytkownikom brakuje - fachową wiedzę i doświadczenie.

 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...